Big Bud

Big Bud je odrůda konopí, která byla vyšlechtěna v USA v 80. letech. Tato odrůda je známá pro své velké, husté a těžké pupeny s vysokým obsahem THC. Genetika Big Bud kombinuje geny odrůd Afghani a Skunk #1. Tento kříženec vytváří rostlinu s vysokým výnosem, která je oblíbená mezi pěstiteli pro svou snadnou pěstovatelnost a odolnost proti plísním a houbám. Big Bud má také silný aroma a chuť a je často používána pro výrobu extraktů a olejů.

14 položek celkem
auto orange bud
od 788 Kč–5 %
od 748 Kč

Auto Orange Bud sladce citrusová rostlina marihuany s výrazným oranžovým nádechem. Rychlá odrůda s překvapivou silou. 

+ další
376/3
big band marihuana thc
od 191 Kč–15 %
od 162 Kč

Při vytváření nové odrůdy se snahou o co nejvyšší výnos se výrobce Kannabia Seeds zaměřili právě na tuto odrůdu Big Band Fem

+ další
640/1
Big Bang konopné semena
od 316 Kč –10 %
od 284 Kč

Big Bang semínko marihuany od Green House Seeds je feminizované semeno konopí s jedinečným aroma profilem.

+ další
478/1
Big Bang Auto konopné semena
od 352 Kč –10 %
od 316 Kč

Big Bang Auto je silná rostlina středního vzrůstu, dorůstající do 60-100 cm. Jedná se o velmi oblíbené semínko marihuany.

+ další
385/1
seedstockers big bud auto feminizovana autoflowering
od 170 Kč

Big Bud Auto feminizované samonakvétací semínko konopí od Seed Stockers

+ další
169/1
2814 seedstockers big bud feminizovana
od 170 Kč

Big Bud feminizovaná semena konopí od Seed Stockers je stabilní odrůda konopí

+ další
148/1
Big Bud Feminized
od 983 Kč–10 %
od 885 Kč

Objevte Big Bud Fem jedinečnou genetiku slibující monumentální rostliny a obrovský výnos. S tímto genetickým pokladem mezi semeny marihuany budete velmi spokojeni. 

+ další
1042/3
vision seeds big bud 500x500
od 468 Kč–5 %
od 445 Kč

Big Bud Fem je majestátní odrůda konopí s bohatým výnosem a fascinující genetikou.

+ další
742/3
big bull marihuana thc
od 191 Kč–15 %
od 162 Kč

Big Bull Fem je feminizované semínko konopí od Kannabia Seeds

+ další
643/1
BigTooth semena marihuany
Akce Výprodej
od 521 Kč–22 %
od 521 Kč

Big Tooth Fem jsou impozantní semínka marihuany s vysokou výnosností, nádherným vzhledem a harmonickým aroma.

+ další
550/3
orange bud
od 314 Kč –5 %
od 298 Kč

Orange Bud Fem jedinečná genetika, oranžové pestíky, bohaté aroma, kvalitní semena marihuany pro skvělý výsledek.

+ další
313/1
big bud marihuana femini
od 260 Kč –10 %
od 234 Kč

Auto Big Bud je velmi oblíbená a uznávaná odrůda s vysokými výnosy a velmi vysokým obsahem THC.

+ další
802/1
Super Bud konopné semena
od 284 Kč–10 %
od 255 Kč

Super Bud je primárně indika. Vyšlechtěný kříženec mezi Skunk a Big Bud od renomovaného a velice známeho výrobce Green House Seeds.  

+ další
499/1
Super Bud Auto konopné semena
Akce
od 284 Kč–26 %
od 209 Kč

Super Bud Auto je konopné semínko oblíbené mezi mnoha sběrateli po celém světě od výrobce Green House Seeds.

+ další
397/1

Odrůda Big Bud

  • Big Bud je kmen indica marihuany vytvořený z křížení Afghani, Northern Lights a Skunk #1. Big Bud. Tato odrůda má zemité a kořenité aroma. Bid Bud byl vyvinut ve Spojených státech, než byl přivezen do Nizozemska v roce 1980. Big Bud produkuje velké výnosy a masivní pupeny s velmi malým počtem listů. Tento kmen je nejlepší pro umístění uvnitř a má super rychlou dobu květu kolem 60 dnů.

Historie a původ genetiky Big Bud

  • Big Bud je odrůda konopí, která má bohatou historii a její původ není úplně jasný. Existuje několik teorií, ale nejpravděpodobnější je, že Big Bud byla vyšlechtěna v 80. letech v USA, konkrétně v oblasti Seattle, ve státě Washington.

  • Původ Big Budu se datuje do doby, kdy bylo konopí nelegální a pěstitelé se snažili vyšlechtit odrůdy marihuany, které by byly výnosné a méně nápadné. Big Bud byla vyšlechtěna právě s cílem zvýšit výnos a minimalizovat vůni, aby bylo konopí méně nápadné. Tento cíl se povedlo dosáhnout díky genetickému křížení mezi odrůdami Afghani a Skunk #1.

  • Big Bud se brzy stala populární odrůdou a její semena se rozšířila do celého světa. Dnes je Big Bud oblíbená mezi pěstiteli pro své vysoké výnosy, snadnou pěstovatelnost a relaxační účinky.

Genetika Big Bud

  • Big Bud je hybridní odrůda konopí, která je výsledkem křížení mezi Afghánskými, Mexickými a Jihoasijskými kmeny. Tato odrůda má převážně indica genetiku a vyniká svými velkými a těžkými květy, které jsou plné pryskyřice.

  • Big Bud se stal populární v 80. letech díky své vysoké sklizni a dobré kvalitě. Tuto odrůdu vyvinula Holandská semenná banka Sensi Seeds a dodnes patří mezi nejvíce ceněné odrůdy na trhu.

  • Díky své genetice je Big Bud vhodným kandidátem pro komerční pěstování. Jeho těžké a velké květy poskytují vysoký výnos a kvalitní pryskyřici. Tato odrůda je také velmi oblíbená mezi léčebnými uživateli díky svým relaxačním a analgetickým účinkům.

Legalita Big Bud v České Republice?

V České republice je konopí legální pouze do určité míry. Zákon umožňuje pěstování konopí s obsahem THC do 1% pro průmyslové účely, jako jsou například výroba textilních vláken, potravin, kosmetiky a podobně. Výroba, prodej a držení konopí s vyšším obsahem THC jsou však stále ilegální.

Big Bud, jako odrůda konopí s vyšším obsahem THC, tedy spadá pod nelegální kategorii. Jeho pěstování, prodej a držení jsou tedy v České republice zakázány a trestány zákonem. Je důležité dodržovat platné zákony a před zahájením pěstování nebo jakéhokoli jiného nakládání s konopím se informovat o právních podmínkách a omezujících opatřeních. Náš obsah na www.svetseminek.cz slouží pouze k informativnímu účelu. Nedoporučujeme výsev konopí nad 0,3%. 

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka