Orange Bud

Orange Bud je odrůda konopí s převážně sativovými geny, která byla vyvinuta v Holandsku v 80. letech 20. století. Je to kříženec mezi dvěma sativami, což jí dodává výrazné pomerančové a nektarinkové aroma, po kterých také dostala své jméno.

5 položek celkem
auto critical orange punch
od 444 Kč –5 %
od 422 Kč

Dutch Passion's Auto Critical Orange Punch je feminizované samonakvétací semeno konopí odvozené z křížení mezi samonakvétacími semeny Kritikal Bilbo a Orange Punch.

+ další
Kód: 364/3
auto orange bud
od 788 Kč –5 %
od 748 Kč

AUTO ORANGE BUD® - SEMENA KONOPÍ OD DUTCH PASSION

+ další
Kód: 376/3
californian orange
od 697 Kč –5 %
od 662 Kč

Californian Orange je skutečná tradiční odrůda semínek konopí, dostupná pouze od Dutch Passion. Je to hybrid z 50 % Indica a 50 % Sativa a je znám od roku 1980

+ další
Kód: 322/3
critical orrange
od 444 Kč –5 %
od 422 Kč

Critical Orange Punch roste bujně a dosahuje 150 cm za ne více než 8 týdnů kvetení

+ další
Kód: 337/3
orange bud
od 653 Kč –5 %
od 620 Kč

Orange Bud je originální odrůda skunku (100%).

+ další
Kód: 313/3

Orange Bud

  • Orange Bud je silný hybridní kmen marihuany známý pro po celém světě. Tento kmen marihuany obsahuje velké množství THC 19%. Orange Bud má aroma pomerančů a nektarinek. Odrůda má husté květy s oranžovými chloupky. Doba květu tohoto kmene je 8-9 týdnů. 

  • Rostlina dosahuje výšky asi 1,5 až 2 metrů, což z ní dělá vhodnou pro umístění venku. Může se také umístit vevnitř, kde potřebuje dostatek prostoru pro růst.

  • Dominantními terpeny jsou myrcen, terpinolen, limonen

  • Odrůda Orange Bud obsahuje průměrné množství THC, obvykle kolem 16%, a nízké množství CBD. Má stimulační a povzbuzující účinky, které často vedou k
    lehkému pocitu euforie a zlepšení nálady. Je oblíbená mezi uživateli konopí pro své vynikající aroma.

  • Je třeba dodat, že v České republice je pěstování konopí s vysokým obsahem THC stále nelegální, takže i pěstování odrůdy Orange Bud může být trestné. Pokud se tedy rozhodnete pěstovat konopí, vždy dodržujte platné zákony a především používejte zdravý rozum.

Historie a původ Orange Bud

  • Odrůda Orange Bud byla vyšlechtěna v Nizozemsku v 80. letech 20. století a patří mezi klasické sativové odrůdy této země. Původní šlechtitel není známý, ale je známo, že byla vyvinuta křížením dvou sativových odrůd: Skunk #1 a California Orange.

Genetika Orange Bud

  • Orange Bud je typickým zástupcem sativních odrůd, má vysoký podíl sativy v genetickém složení. Tato odrůda obsahuje průměrně 16-20% THC, což ji řadí mezi odrůdy s vysokým obsahem psychoaktivní látky. Vzhledem k jejímu sativnímu původu má Orange Bud charakteristický vysoký a energický efekt, který často vyvolává pocit euforie a kreativity.

Legalita Orange Bud v České Republice

V současné době je v České republice pěstování konopí nelegální s výjimkou malých množství určených pro osobní potřebu. Z tohoto důvodu může být pěstování odrůdy Orange Bud, která obsahuje vysoké množství psychoaktivní látky THC, trestné. Upozorňujeme, že informace o konopí a jeho odrůdách, které jsou prezentovány na našich stránkách, jsou určeny pouze k vzdělávacím a informačním účelům. Semena s obsahem THC vyšším než 0,3%, prodávaná na našich stránkách, jsou určena pouze jako sběratelské předměty.

Seed banky : 

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka