Indoor semena marihuany

Indoor semínka jsou semena konopí určená pro vnitřní umístěníDíky tomu lze využít celý rok, bez obav z povětrnostních podmínek nebo ročních období. Nepochybnou výhodou indoor semen je větší kontrola nad kvetením marihuany. Navíc tato semena, přestože poskytují relativně nízké výnosy oproti outdoor, kompenzují tuto nepříjemnost svou hojností. Zjevnou výhodou pokojových semen je schopnost nepřetržitě růst a sklízet až šestkrát ročně.

330 položek celkem
Feminizovaná semínka A.M.S - Green House Seeds
od 284 Kč–10 %
od 255 Kč

AMS je feminizovaná rostlina konopí od Green House Seeds, která je převážně vysokou a robustní odrůdou

+ další
Kód: 451/1
Afgooey semena marihuany
od 352 Kč –10 %
od 316 Kč

Afgooey Fem je fascinující hybridní odrůda konopí, která spojuje sílu s jedinečným aromatem, poskytující nezapomenutelný zážitek.

+ další
Kód: 568/1
afrodite konopné semena
od 180 Kč–15 %
od 153 Kč

Afrodite pravděpodobně vděčí za svůj název svému vzhledu. Na konci vypadá rostlina marihuany krásně, pokrytá obrovským množstvím krystalů pryskyřice a vypadá, jako by se...

+ další
Kód: 670/1
buddha auto ak
Novinka
od 385 Kč–15 %
od 327 Kč

Historie Ak Auto sahá až do sedmdesátých let, kdy její neuvěřitelná síla stanovila standard v průmyslu s konopím a jen velmi málo křížencům se dosud podařilo dosáhnout alespoň...

+ další
Kód: 1677/3
buddha ak 1
Novinka
od 385 Kč–15 %
od 326 Kč

Legendární Buddha AK nejvyšší síla a ikonická genetika v jednom. Odrůda, která definovala konopný průmysl.

+ další
Kód: 1674/3
autofem vision seeds ak 49 500x500
od 421 Kč–10 %
od 379 Kč

Auto AK-49 Vision Seeds jsou semena marihuany, které byla vyšlechtěna ve spojení s AK-49 a samonakvétací LR #1. 

+ další
Kód: 757/3
vision seeds ak 49 500x500
od 421 Kč–10 %
od 379 Kč

AK-49 Fem jsou jedinečná semínka marihuany, která přináší silnou a robustní rostlinu s vynikající odolností vůči nepříznivým podmínkám.

+ další
Kód: 718/3
seedstockers ak420 auto feminizovana autoflowering
Novinka
od 134 Kč

Autoflower seeds od Seed Stockers převažují genotypem sativa a nabízí velmi vysoký výnos.

+ další
Kód: 166/1
feminizovana semena konopí ak 420
od 134 Kč

Semínka marihuany od Seed Stockers převažující dominantou Sativa s velkým výnosem. 

+ další
Kód: 133/1
amnesi k lemon konopné semena
od 253 Kč–10 %
od 227 Kč

Skvělá sativa odrůda Amnesi-K Lemon Fem od Kannabia Seeds

+ další
Kód: 685/1
seedstockers amnesia auto feminizovaná autoflowering
od 170 Kč

Autoflower seeds od značky Seed Stockers. Genotyp  Sativa a zároveň velmi oblíbená autoflower odrůda konopí

+ další
Kód: 175/1
seedstockers amnesia feminizovana
od 170 Kč

Amnesia Fem s vysokým obsahem THC až 23% je dominantní sativa s krátkou květovou fází

+ další
Kód: 136/1
vision seeds amnesia 500x500
od 521 Kč –9 %
od 469 Kč

Feminizovaná Amnesia ohromující konopná odrůda s magnetickým vzhledem a pikantním aroma. Nezapomenutelný zážitek čeká na každého, kdo ji objeví.

+ další
Kód: 721/3
amnesia haze auto circle new
od 234 Kč–5 %
od 223 Kč

Amnesia Haze Auto je pravděpodobně jednou z nejvíce vzrušujících odrůd semen marihuany, které Barney's farm za celou dobu vydalo.

+ další
Kód: 964/1
amnesia haze auto
od 612 Kč–10 %
od 550 Kč

Amnesia Haze je šlechtěná odrůda semen konopí od Royal Queen Seeds, které mají rozhodně co nabídnout.

+ další
Kód: 241/3
Nahoru
Další produkty

Marihuana Indoor - feminizovaná semena

  • Naše nabídka zahrnuje ta nejlepší indoor feminizovaná semena . Využíváme služeb nejlepších evropských a světových producentů osiv. Při nákupu v našem e-shopu se rozhodnete pro spolehlivou, bezpečnou a kvalitní službu. Vnitřní feminizovaná semena jsou určena k umístění uvnitř a vyžadují stálý zdroj umělého osvětlení kvůli omezenému množství vnitřního slunečního světla.

Indoor semena pro začátečníky – které si vybrat?

  • Při rozhodování o nákupu semen se vyplatí zvolit indoor feminizovaná semena, tedy taková, která byla vytvořena pro získání samičích rostlin. Důležitý je také původ semen – pouze důvěryhodný výrobce s příslušnými certifikáty zaručuje nejvyšší kvalitu. Začínající sběratelé si rádi vybírají interiérová autoflowery ( samonakvétací ), která začnou samy kvést po 2-4 týdnech díky křížení s typem Ruderalis, které pocházejí z koutů světa, kde je léto velmi krátké.

Co jsou to semena indoor konopí?

  • Tyto druhy konopí byly speciálně vyvinuty pro indoor pěstování, což znamená, že jsou ideální pro umělé prostředí, kde jsou vystaveny ovlivnění méně příznivých klimatických podmínek. Oproti outdoor genetikám, mají tyto druhy obvykle delší dobu kvetení, aby mohly lépe dozrát. Tyto druhy jsou také obvykle bohatší na kanabinoidy a aromatické látky, což znamená, že jsou vhodné pro ty, kteří hledají silnější účinky a vůni.

Rozdíl mezi indoor a outdoor odrůdami konopí?

  • Indoorové odrůdy konopí jsou vyšlechtěny pro pěstování v umělých prostorách, kde jsou podmínky pro růst a květ nezávislé na vnějších vlivech počasí. Tyto odrůdy nejsou vhodné pro venkovní pěstování v oblastech s deštivým podzimem a mrazy, kde by nemusely stihnout dokončit svůj životní cyklus a dosáhnout plné zralosti. Proto se pro venkovní pěstování doporučují speciálně vyšlechtěné genetiky outdoor konopí, které jsou schopny prosperovat v různých klimatických podmínkách.

Jak dlouho kvetou rostliny konopí indoor?

  • Indoorové odrůdy marihuany mají obvykle delší dobu kvetení než outdoorové genetiky. Délka květu indoor odrůd se pohybuje v rozmezí 8 až 10 týdnů a v některých výjimečných případech může trvat až 14 týdnů.

Legalita a zákony pěstování konopí

Tyto informace týkající se pěstování jsou platné pouze pro konopí, které splňuje aktuální právní limity, a slouží pouze pro informační účely. Podle platné legislativy České republiky je pěstování konopí s obsahem THC nad 1 % zakázáno. Prodejce neručí za neodbornou manipulaci a pěstování. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě ve vaší zemi.

Máme pro vás také nabídku CBD semen, která splňují současné právní limity pro pěstování v ČR ohledně obsahu THC. Tedy pěstujte zcela legálně!

Oblíbené strainy : 

Seed banky : 

Milí zákaznici, upozorňujeme, že všechna semena marihuany s obsahem THC nad 1% mají podle platných zákonů ČR omezené použití. Náš e-shop Svět semínek prodává semena konopí pouze pro sběratelské účely. Nedoporučujeme výsev ani pěstování rostlin konopí s obsahem nad 1% THC, a proto neneseme žádnou zodpovědnost za neodbornou manipulaci.

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka