Fast version seeds

Odrůdy běžně známé jako poloautomatické. Profesionálně se můžete setkat s názvy jako Fast Version, nebo Fast. Většina oblíbených semínek má své poloautomatické verze, které lze použít i ve složitějších podmínkách. Některé z nich se navíc vyznačují zvýšenou odolností vůči vnějším podmínkám (venkovní odrůdy). Díky tomu se jim úspěšně daří například v chladném, holandském klimatu. Historicky průkopnickým druhem „Fast Version“ byl Ruderalis Skunk od Sensi Seeds.

2 položek celkem
seedstockers bcn critical xxl fast feminizovana
od 165 Kč –10 %
od 149 Kč

Zrychlená verze FAST. poloviční sativa / indica. Obrovské květy plné pryskyřice

+ další
Kód: 142/1
speedy chile 1
od 589 Kč –10 %
od 529 Kč

Samokvetoucí odrůda, krátká doba květenství ve formě Fast 

+ další
Kód: 100/3

Rychlá verze poloautomatických semínek marihuany

Fast version ( F1 ) detailní informace :

Rychlá verze semen jsou odrůdy, které vykvetou v co nejkratším čase, díky čemuž nám optimalizované pěstování může poskytnout opravdu značný výnos. Hybridy vzniklé křížením nejlepších druhů se vyznačují trvanlivostí, odolností vůči vnějším hrozbám a jedinečnými vlastnostmi. Kombinace různých genetických forem dává úžasné výsledky, které si můžeme užít díky f1 semenům konopí.

Rychlá verze hybridů vytváří až tři různé fenotypy , které se od sebe liší důležitými vlastnostmi, které stojí za to znát, než se rozhodnete pro konkrétní typ automatů f1. Rostliny mohou zdědit plné samokvetení, což výrazně urychluje sklizeň. Tento typ hybridu se vyznačuje rozvinutím hlavního květu, kolem kterého se tvoří další květní satelity a rostlina je připravena ke sklizni dříve, než ostatní odhalí své pohlaví. Hybridy mohou také získat polovinu vlastností automatických rostlin a polovinu tradičních - v tomto případě nekvetou automaticky, ale jejich doba zrání se stejně zkrátí. Tento fenotyp vyvíjí velký hlavní květ a viditelně méně postranních větví. Třetím typem je fenotyp, který se vyvinul více znaky Regular rostliny - taková odrůda má mnoho postranních větví, má delší mezi uzlové vzdálenosti a zkracuje se doba květu, čímž vzniká efekt velmi podobný přírodní odrůdě.

Charakteristika poloautomatických semen marihuany :

Poloautomatická semínka marihuany se vyznačují výraznou expanzí hlavního květu během období květu. Poloautomatické odrůdy jsou tedy plně rozmanité a jejich sklizeň v rámci jedné odrůdy je rozložena v čase. Poloautomaty vytvářejí díky svému genetickému původu až tři fenotypy rostlin konopí, které se liší důležitými znaky.

Plně samokvetoucí rostliny vypadají a vyvíjejí se podobně jako plně automatické odrůdy. Vyznačují se jediným velkým hlavním květem se satelity květů všude kolem. Tento typ fenotypu dozrává v průměru 60-70 dní po výsadbě. Rostlina je navíc připravena ke sklizni, když ostatní ještě neprozradili své pohlaví. Při použití lamp v průměru 18-24 hodin denně začíná automatický fenotyp kvést po 14-21 dnech, což výrazně urychluje sklizeň.

Hybridům konopí, které zdědí polovinu samonakvétacích vlastností a polovinu Regulárních semen, samonakvétání chybí. Zkracuje se však i doba jejich zrání. Další úprava probíhá v rostlině - hlavní květ výrazně roste a bočních větví je znatelně méně než u originálu. 

Fenotyp dědící největší část přirozené variety se vyznačuje velkým množstvím postranních větví. Doba květu rostliny se mírně zkrátí asi o 7-10 dní a rostlina konopí zůstává citlivá na fotoperiodu. Tento druh marihuany má navíc podobný vzhled jako její přírodní odrůda, mírně se liší výškou a tvarem listů. 

Doporučujeme oblíbené strainy : 

Seed banky : 

Milí zákaznici, upozorňujeme, že všechna semena marihuany s obsahem THC nad 1% mají podle platných zákonů ČR omezené použití. Náš e-shop Svět semínek prodává semena konopí pouze pro sběratelské účely. Nedoporučujeme výsev ani pěstování rostlin konopí s obsahem nad 1% THC, a proto neneseme žádnou zodpovědnost za neodbornou manipulaci.

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka