Fast version seeds

Odrůdy běžně známé jako poloautomatické. Profesionálně se můžete setkat s názvy jako Fast Version, nebo Fast. Semena marihuany fast jsou speciálně vyšlechtěná semena, která jsou optimalizována pro rychlejší a spolehlivější kvetení. Některé z nich se navíc vyznačují zvýšenou odolností vůči vnějším podmínkám (venkovní odrůdy). Díky tomu se jim úspěšně daří například v chladném, holandském klimatu. Historicky průkopnickým druhem „Fast Version“ byl Ruderalis Skunk od Sensi Seeds.

2 položek celkem
seedstockers bcn critical xxl fast feminizovana
od 165 Kč–10 %
od 149 Kč

Zrychlená verze FAST. poloviční sativa / indica. Obrovské květy plné pryskyřice.

+ další
Kód: 142/1
speedy chile 1
od 589 Kč –10 %
od 529 Kč

Speedy Chile Fast rychlá a produktivní konopná odrůda s jedinečným aroma a bohatými květy. Objevte nové dimenze s touto fascinující genetikou.

+ další
Kód: 100/3

Rychlá verze poloautomatických semínek marihuany

 • Rychlá verze semen marihuany jsou odrůdy, které vykvetou v co nejkratším čase, díky čemuž nám optimalizované pěstování může poskytnout opravdu značný výnos. Hybridy vzniklé křížením nejlepších druhů se vyznačují trvanlivostí, odolností vůči vnějším vlivům a jedinečnými vlastnostmi. Kombinace různých genetických forem dává úžasné výsledky, které si můžeme užít díky f1 semenům konopí.

 • Rychlá verze hybridů vytváří až tři různé fenotypy, které se od sebe liší důležitými vlastnostmi, které stojí za to znát, než se rozhodnete pro konkrétní typ automatů f1. Tento typ hybridu se vyznačuje rozvinutím hlavního květu, kolem kterého se tvoří další květní satelity a rostlina je připravena ke sklizni dříve, než ostatní odhalí své pohlaví. Hybridy mohou také získat polovinu vlastností automatických rostlin a polovinu tradičních,  v tomto případě nekvetou automaticky, ale jejich doba zrání se stejně zkrátí. Tento fenotyp také vyvíjí velký hlavní květ a viditelně méně postranních větví. Třetím typem je fenotyp, který se vyvinul s více znaky Regular rostliny, taková odrůda má mnoho postranních větví, má delší mezi uzlové vzdálenosti a zkracuje se doba květu, čímž vzniká struktura velmi podobná tradiční odrůdě.

Charakteristika poloautomatických semen marihuany

 • Poloautomatická semínka marihuany se vyznačují výraznou expanzí hlavního květu během období květu. Poloautomatické odrůdy jsou tedy plně rozmanité a jejich sklizeň v rámci jedné odrůdy je rozložena v čase. Poloautomaty vytvářejí díky svému genetickému původu až tři fenotypy rostlin konopí, které se liší důležitými znaky.

 • Plně samokvetoucí rostliny vypadají a vyvíjejí se podobně jako plně automatické odrůdy. Tento typ fenotypu dozrává v průměru 60-70 dní po výsadbě. Při použití lamp v průměru 18-24 hodin denně začíná automatický fenotyp kvést po 14-21 dnech, což výrazně urychluje sklizeň.

 • Fenotyp dědící největší část přirozené variety se vyznačuje velkým množstvím postranních větví. Doba květu rostliny se mírně zkrátí asi o 7-10 dní a rostlina konopí zůstává citlivá na fotoperiodu. Tento druh marihuany má navíc podobný vzhled jako její přírodní odrůda, mírně se liší výškou a tvarem listů.

Proč fast version seeds?

 1. Rychlejší kvetení: Semena mají tendenci přejít do fáze kvetení dříve než běžná semena téže odrůdy. To znamená, že mohou nabídnout úrodu rychleji.

 2. Menší vegetační fáze: Tato semena mají tendenci strávit méně času ve fázi růstu a více času ve fázi kvetení, což zkracuje celkový čas potřebný k dosažení sklizně.

 3. Odolnost vůči stresu: Některé odrůdy jsou vybrány pro vyšší odolnost vůči stresu, což znamená, že jsou méně náchylné k některým běžným problémům.

 4. Menší rostlina: Rostliny se často vyvíjejí do kompaktnějších forem, což může být výhodné pro omezené prostory.

 5. Kvalitní úroda: Kvalita úrody závisí na mnoha faktorech, ale pokud jsou správně pěstovány, fast rostliny mohou poskytnout stejně kvalitní květy jako běžné odrůdy.

 6. Variabilita: I mezi fast version semeny může být určitá variabilita, ačkoli jsou vybrána pro rychlejší kvetení, mohou se přesto lišit ve vlastnostech.

Rychlá semena marihuany

Ty nejlepší semena marihuany od světových Seed Bank a další konopné produkty naleznete na našem e-shopu www.svetseminek.cz se zárukou vysoké kvality a rychlé expedice.

Seed banky: 

Milí zákaznici, upozorňujeme, že všechna semena marihuany s obsahem THC nad 1% mají podle platných zákonů ČR omezené použití. Náš e-shop Svět semínek prodává semena konopí pouze pro sběratelské účely. Nedoporučujeme výsev ani pěstování rostlin konopí s obsahem nad 1% THC, a proto neneseme žádnou zodpovědnost za neodbornou manipulaci.

 

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka