Mazar

Mazar je indiková odrůda konopí s původem v Afghánistánu. Mazar je středně vysoká rostlina s tlustými a hustými pupeny, které jsou pokryty pryskyřicí. Rostlina má silnou a kořenitou vůni, která je charakteristická pro Afghánské odrůdy. Mazar se obvykle sklízí po 8-9 týdnech květu a má vysoké výnosy.

Nejprodávanější

mazar
od 356 Kč–5 %
Původně: 356 Kč  (–5 %)
od 338 Kč
auto mazar
od 367 Kč–5 %
Původně: 367 Kč  (–5 %)
od 349 Kč
2 položek celkem
mazar
od 356 Kč–5 %
od 338 Kč

Mazar Fem přírodní síla a aroma se spojují v této jedinečné odrůdě konopí, která očaruje svou statnou postavou a fascinující genetikou.

+ další
304/1
auto mazar
od 367 Kč–5 %
od 349 Kč

AutoMazar je vysoce produktivní samonakvétací semeno marihuany, hybrid legendárního Mazaru s Ruderalis Indica.

+ další
340/1

Odrůda Mazar

  • Mazar Sharif, také známý jako „Mazar“, je kmen indica marihuany. Tento legendární kmen se umísťuje na dalekém severu Afghánistánu. V úrodných a dobře zavlažovaných půdách mohou tito energičtí obři dosáhnout výšky 4 metrů a více a produkovat podobně obrovskou úrodu intenzivně pryskyřičných květů. Jeden fenotyp kmene Mazar byl popsán jako způsobující „velmi silnou fyzickou relaxaci“; to pravděpodobně ukazuje na vysoké hladiny CBD.

  • U tohoto druhu lze nalézt vlastnosti různých druhů semen, ale i přes některé vlastnosti specifické pro ruderalis je to především indika - geny tohoto typu jsou přítomny ve většině. Skutečnost, že Mazar je samonakvétací semeno marihuany, by měla být důležitá zejména pro začátečníky, kteří si zvykají na sběratelské téma. 

Charakteristika kmene Mazar 

  • Vysoká kvalita odrůdy je zaručena v interiéru i exteriéru. Je to typická indika? Těžko říct, vzhledem k tomu, že se jedná o hybrid, ale je pravda, že tato genetika je nejvíce specifická pro prezentovaný kmen. Nabízený druh je mezi sběrateli velmi ceněný, o čemž svědčí četná ocenění, která získala.

  • Extra Mazar x ruderalis indica je feminizované semeno, takže neexistují žádní samci. To je důležité pro pohodlí sběru, protože přítomnost pouze ženských semínek marihuany umožňuje zapomenout na jejich oddělení od zbytku. Tento kmen je proslulý svou velmi dobrou genetickou stabilitou a harmonickou kombinací různých genetik, i když jde převážně o indiku. Doba květu je 5-10 týdnů v závislosti na konkrétní odrůdě. Venkovní doba sklizně je obvykle listopad.

Historie a původ Mazar

  • Odrůda Mazar má svůj původ v Afghánistánu, kde byla vyšlechtěna z křížení dvou silných indikových odrůd, Afghani a Skunk #1. Afghani je původní konopná odrůda z Afghánistánu, která se používá především pro produkci hašiše. Tato odrůda má silné účinky na tělo a vysokou úroveň THC.

Genetika Mazar

  • Mazar byla vyšlechtěna v Afghánistánu a postupem času se stala populární v celém světě.

  • Mazar je indiková odrůda konopí, která byla vyšlechtěna křížením dvou jiných odrůd, Afghani a Skunk #1.

  • Kombinace genetiky těchto dvou odrůd vytváří Mazar, která je charakteristická silnými fyzickými účinky a uklidňujícím efektem. Tato odrůda má vysokou úroveň THC, což z ní dělá oblíbenou volbu pro léčebné účely, jako je úleva od bolesti a úzkosti.

Legalita Mazar v České Republice?

V České republice platí zákaz pěstování konopí s obsahem THC nad 1%. Protože odrůda Mazar obsahuje vysoké množství psychoaktivní látky THC, může být její pěstování trestné. Naše webové stránky slouží pouze pro vzdělávací a informační účely a nemají za cíl podporovat nelegální činnosti. Nabízíme semena, která obsahují množství THC nižší než 0,3% a jsou určena pouze jako sběratelský předmět.

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka