Reklamace a vrácení peněz

Děkujeme vám za nákupy na e-shopu Svět Semínek. Záleží nám na vaší spokojenosti, proto se snažíme zajistit, aby váš nákup u nás probíhal co nejjednodušeji. Pokud  byste nebyli v průběhu vašeho nákupu spokojeni, rádi vám poradíme a pomůžeme.

Reklamace

Máte 30 kalendářních dnů na vrácení položky od data jejího přijetí. Abyste byli oprávněni k reklamaci, položka musí být nepoužita a v původním stavu, přesně tak, jak jste ji obdrželi. Položka musí být také v původním nerozbaleném balení.

Vrácení peněz

Jakmile obdržíme vaši položku, prověříme ji a budeme vás informovat, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Ihned vás budeme telefonicky nebo e-mailem informovat o stavu vašeho vrácení peněz po prověření položky.

Pokud bude vrácení schváleno, provedeme vrácení peněz na původní platební metodu. Finanční prostředky obdržíte do určitého počtu dnů v závislosti na politice vaší banky.


Pokud máte nějaké otázky ohledně vrácení zboží či reklamace, kontaktujte nás. Vynasnažíme se pomoci vám s jakýmikoli dotazy nebo obavami, které byste mohli mít ohledně reklamací či vrácení peněz. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a uděláme vše pro to, abychom vaše potřeby řešili profesionálně.