Power plant

Power Plant je odrůda konopí, která se vyvinula v Nizozemsku v 90. letech. Jedná se o hybridní odrůdu, která vznikla křížením odrůd South African Sativa a Master Kush. Je to rostlina střední výšky, která dosahuje výšky až 120 cm a vyvíjí velké a husté poupata pokryté pryskyřicí. Květy mají vysoký obsah THC, který se pohybuje okolo 20%.

4 položek celkem
afghan hash plant regular circle new
1 586 Kč –11 %
1 396 Kč

Afghan Hach Plant Regular jsou semena marihuany, které v 70. letech vyšlechtili nejlepší tradiční výrobci konopných produktů v regionu Mazari Sharif

+ další
889/10
auto power plant
od 598 Kč –5 %
od 568 Kč

Power Plant Automatic je feminizované samonakvétací semeno marihuany, které pochází z křížení mezi Power Plant a Ruderalis.

+ další
367/3
seedstockers bcn power plant auto feminizovana autoflowering
od 205 Kč

Power Plant Auto od semenné banky Seed Stockers je vyváženým hybridem semínek konopí

+ další
190/1
Train Wreck konopné semena
od 284 Kč–10 %
od 255 Kč

Train Wreck Fem je feminizované konopné semínko od výrobce Green House Seeds.  

+ další
469/1

Odrůda Power Plant

  • Od svého založení v roce 1997 zaznamenala Power Plant okamžitý úspěch díky svým vysokým výnosům, vysoké stabilitě a ohromující výšce.

  • Power Plant je považován za velmi snadnou odrůdu a je dobrou volbou jak pro začátečníky, tak pro zkušené. Tato odrůda roste rychle a kvete během 8-10 týdnů. V ideálních podmínkách lze očekávat vysoké výnosy až 500-600 gramů na metr čtvereční.

  • Power Plant je Sativa-dominantní kmen z Jižní Afriky a původní verze je k dispozici například od Dutch Passion.

  • Produkuje velké výnosy uvnitř, ve sklenících i venku (dobře se daří ve středomořském klimatu) s výnosem 500-600 g/m². Power Plant je klíčovou součástí naší sbírky a je považována za legendu Dutch Passion stejně jako White Widow

Historie a původ Power Plant

  • Odrůda Power Plant byla vyvinuta v Nizozemsku v 90. letech minulého století. Její původ lze vysledovat ke dvěma hlavním odrůdám: South African Sativa a Master Kush.

  • South African Sativa je odrůda konopí, která pochází z Jižní Afriky. Tato odrůda je známá svými silnými sativními účinky a vysokou úrovní THC. Master Kush je odrůda konopí z Indie, která je známá svými silnými a uklidňujícími účinky. Tato odrůda byla vyšlechtěna pro vysokou produkci pryskyřice.

  • Odrůda Power Plant byla vytvořena křížením těchto dvou odrůd konopí s cílem vytvořit novou odrůdu s vysokým výnosem. Křížení bylo prováděno v laboratořích Holandských semenných bank a výsledkem byla nová hybridní odrůda, která se brzy stala velmi populární po celém světě.

Genetika Power Plant

  • Genetika odrůdy Power Plant vychází z křížení dvou hlavních odrůd: South African Sativa a Master Kush.

  • Power Plant má také vysoký výnos a krátkou dobu květu, což ji dělá populární u sběratelů komerčního konopí. Je to odrůda, která se dobře osvědčila jak v indoorových, tak i outdoorových podmínkách a je oblíbená po celém světě.
  • Dnes je Power Plant považován za jednu z nejoblíbenějších odrůd konopí.

Legalita Power Plant v České Republice

Vzhledem k platnému právnímu stavu v České republice je nutné uvést, že pěstování konopí je stále nelegální a regulované. Pěstování odrůdy Power Plant, která má vysoký obsah psychoaktivní látky THC, může být trestné. Naše informace o této odrůdě jsou určeny pouze pro vzdělávací a informační účely. Všechna semena prodávaná na našich stránkách s obsahem THC nad 1% jsou prodávána výhradně jako sběratelský předmět a jejich pěstování není povoleno ani pro osobní užití.

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka