Gorilla

Gorilla je jedna z nejznámějších odrůd konopí na trhu, která se vyznačuje silným a uklidňujícím účinkem. Je hybridem mezi třemi odrůdami: Chem Sis, Sour Dubb a Chocolate Diesel.

10 položek celkem
gorilla cookies auto marihuana
od 367 Kč–10 %
od 349 Kč

Gorilla Cookies Auto je velmi dobře vyvážená rostlina marihuany. Tato odrůda roste v hustou a kompaktní rostlinu, která je méně než 100 cm vysoká a může dodávat až 600...

+ další
Kód: 871/1
gorilla glue auto marihuana
od 367 Kč–10 %
od 349 Kč

Gorilla Glue Auto od FastBuds je samičí samonakvétací odrůda semen konopí, která má své kořeny ve zvoleném křížení Gorilla Glue a Ruderalis.

+ další
Kód: 874/1
gorilla glue auto circle new 21
od 295 Kč –10 %
od 265 Kč

GORILLA GLUE AUTO od Barney's Farm je rychle kvetoucí hybrid.

+ další
Kód: 1009/1
gorilla king auto marihuana thc
od 263 Kč–10 %
od 236 Kč

Gorilla King Auto je oblíbenou odrůdou od Kannabia Seeds

+ další
Kód: 616/1
gorilla zkittlez auto barneys farm
od 316 Kč –10 %
od 285 Kč

GORILLA ZKITTLEZ AUTO™ od Barney's Farm  je feminizovaná samonakvétací novinka z kolekce Cali.

+ další
Kód: 985/1
gorilla zkittlez circle new 12
od 324 Kč–15 %
od 285 Kč

Gorilla Zkittlez od Barney's Farm je feminizované semeno konopí získané z úžasného křížení dvou kmenů ze západního pobřeží USA.

+ další
Kód: 946/1
royal gorilla auto
od 590 Kč –10 %
od 530 Kč

Royal Gorilla Automatic je odrůda marihuany, která vynesla samonakvétací odrůdu konopí na vrchní příčky THC

+ další
Kód: 229/3
royal gorilla 1
od 623 Kč –10 %
od 560 Kč

Royal Gorilla je hybrid , který byl donedávna k dispozici pouze v USA. Její obsah THC může být vyšší než 25%

+ další
Kód: 79/3
H640 WEB VISION GORILLA AUTO 1
od 468 Kč –5 %
od 445 Kč

Vision Gorilla Auto je jednou z nejsilnějších odrůd Vision Seeds. Jedná se o hybrid.

+ další
Kód: 772/3
WEB VISION GORILLA
od 469 Kč –15 %
od 399 Kč

Vision Gorilla od Vision Seeds je feminizované semeno konopí, které produkuje vysoké a rozvětvené rostliny konopí Sativa,

+ další
Kód: 751/3

Odrůda Gorilla

  • Kmen konopí Gorilla, také známý jako 'Original Glue', 'GG4' a 'Gorilla Glue #4' je silný hybridní kmen marihuany, který vám dává euforii a relaxaci. Jeho masivní, pryskyřicí pokrytá poupata s pronikavým zemitým a kyselým aroma zdědila po svých rodičích.

  • Gorilla Glue vyhrál první místo na Cannabis Cups 2014 v Michiganu a Los Angeles a také na High Times Jamaican World Cup

  • Gorilla je především indikou dominantní odrůdou, která se vyznačuje vysokou koncentrací THC. Některé kmeny mohou mít až 30% THC, což ji řadí mezi nejsilnější odrůdy na trhu. Proto se hodí pro uživatele, kteří hledají silný relaxační účinek nebo kteří trpí bolestmi nebo úzkostí.

Historie a původ Gorilla

  • Odrůda konopí Gorilla, také známá jako Gorilla Glue, je hybridní odrůda vzniklá zkřížením tří odrůd: Chem's Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel. Tato odrůda se stala velmi populární díky své vysoké úrovni THC a silnému a uklidňujícímu účinku.

  • Podle historie se Gorilla Glue poprvé objevila v roce 2013 v Las Vegas. Zpočátku byla odrůda považována za klonovou, ale později byla k dispozici i v semenné formě. Gorilla Glue se rychle stala populární mezi pěstiteli a konzumenty, a to díky své vysoké kvalitě a silnému účinku.

Genetika Gorilla

  • Gorilla je jedna z mnoha odrůd konopí, která vznikla z křížení různých kmenů konopí. Genetika Gorilly se skládá převážně z tří základních kmenů Chem's Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel.

Legalita Gorilla v České Republice

V České republice je legální pěstovat konopí pouze pro technické účely, například pro výrobu textilních vláken a olejů, a podléhá to přísným podmínkám. Pěstování a konzumace konopí pro rekreační účely jsou stále nelegální. Veškeré informace jsou pouze ke vzdělávacímu účelu. Semena konopí nad 0,3% THC jsou prodávány pouze jako sběratelský předmět a jejich výsev je zakázán.

Seed banky : 

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka