Outdoor semena marihuany

Venkovní semínka marihuany, jak název napovídá, jsou určena pro venkovní umístění. Na rozdíl od Indoor se vyznačují relativně vysokými výnosy - to je způsobeno
přirozenými podmínkami kvetení, zejména slunečním zářením. Venkovní semena nevyžadují neustálou péči, a proto spotřebují méně finančních prostředků.

312 položek celkem
Feminizovaná semínka A.M.S - Green House Seeds
od 284 Kč –10 %
od 255 Kč

AMS od Green House Seeds jsou silné a vysoké rostliny

+ další
Kód: 451/1
Afgooey semena marihuany
od 352 Kč –10 %
od 316 Kč

Afgooey je slavný klon ze Severní Karolíny v USA a my jsme první, kdo jej vydal jako feminizovaná semínka.

+ další
Kód: 568/1
afrodite konopné semena
od 180 Kč–15 %
od 153 Kč

Afrodite pravděpodobně vděčí za svůj název svému vzhledu. Na konci vypadá rostlina krásně, pokrytá obrovským množstvím krystalů pryskyřice a vypadá, jako by se...

+ další
Kód: 670/1
autofem vision seeds ak 49 500x500
od 421 Kč –10 %
od 379 Kč

Auto AK-49 Vision Seeds je semeno marihuany, které bylo vyrobeno ve spojení s AK-49 a LR #1. 

+ další
Kód: 757/3
vision seeds ak 49 500x500
od 421 Kč –10 %
od 379 Kč

AK-49 je pryskyřičná rostlina od Vision Seeds, která má kompaktní pupeny a jsou plné chloupků s lesklými trichomy

+ další
Kód: 718/3
seedstockers ak420 auto feminizovana autoflowering
Novinka
od 141 Kč –10 %
od 127 Kč

Autoflower seeds od Seed Stockers převažují genotypem sativa a nabízí velmi vysoký výnos.

+ další
Kód: 166/1
feminizovana semena konopí ak 420
od 141 Kč –10 %
od 127 Kč

Semínka od Seed Stockers převažující dominantou Sativa s velkým výnosem. 

+ další
Kód: 133/1
amnesi k lemon konopné semena
od 253 Kč–10 %
od 227 Kč

Skvělá sativa Amnesi-K Lemon od Kannabia Seeds

+ další
Kód: 685/1
seedstockers amnesia auto feminizovaná autoflowering
od 141 Kč –10 %
od 127 Kč

Autoflower seeds od značky Seed Stockers. Genotyp dominantní Sativa

+ další
Kód: 175/1
seedstockers amnesia feminizovana
od 141 Kč –10 %
od 127 Kč

Amnesia Fem s vysokým obsahem THC až 26% je dominantní sativa 

+ další
Kód: 136/1
vision seeds amnesia 500x500
od 521 Kč –10 %
od 469 Kč

Amnesia by Vision Seeds je semeno konopí, které pochází z křížení Amnesia Haze.

+ další
Kód: 721/3
amnesia haze auto circle new
od 234 Kč –5 %
od 223 Kč

AMNESIA HAZE AUTO™ je pravděpodobně jednou z nejvíce vzrušujících odrůd, které Barney's farm za nějakou dobu vydalo, dlouho očekávanou a opožděnou evolucí skutečné klasiky

+ další
Kód: 964/1
amnesia haze auto
od 612 Kč –10 %
od 550 Kč

Amnesia Haze Auto - RQS je mnoho let šlechtěná odrůda. V tomto případě je to kříženec Amnesia Haze, Ultra Haze a další. Jedná se o Sativu s velkou oblibou. 

+ další
Kód: 241/3
autofem vision seeds amnesia haze 500x500
od 468 Kč –5 %
od 445 Kč

Amnesia Haze Auto je odrůda konopí s dobrou tolerancí vůči vlhkosti a škůdcům plodin a produkuje vysokou kvalitu

+ další
Kód: 784/3
Amnesia haze 1
od 750 Kč –10 %
od 675 Kč

Haze je genetika Holandského původu, která se dále šlechtila jako nový hybrid v USA. Ze svým 22% obsahem THC je úspěšnou volbou pro mnoho pěstitelů. 

+ další
Kód: 91/3
Nahoru
Další produkty

Venkovní feminizovaná semena konopí

Naši nabídku tvoří především  feminizovaná outdoorová semena . Spolupracujeme s těmi nejlepšími producenty. Zaměřujeme se na spolehlivost a nejvyšší kvalitu našich semen. 

Umístění semen marihuany venku v přírodních podmínkách činí rostliny konopí zelenějšími a hodnotnějšími, což je však spojeno s výnosy pouze jednou ročně a hrozbou počasí – velmi deštivé období může vést k růstu plísní a znehodnocení celé úrody. Vynikající vlastnosti rostlin a malé množství práce, kterou je třeba vynaložit na jejich růst, stojí za to riskovat. Odvděčují se vysokým výnosem. 

Druhy outdoor semen konopí pro chladnějším podnebí

  • Náš internetový obchod nabízí nejoblíbenější druhy outdoor semen marihuany pro chladnější podnebí. Mezi nejlepší odrůdy patří Blueberry, Northern Lights a White Widow. Dále odrůdy s kratší květinovou dobou, jako jsou například Early Skunk, Northern Light Automatic nebo Auto Blueberry. Dále je důležité věnovat pozornost genetice semen a zvolit semena z oblastí s podobnými podmínkami. 

Výhody pěstování outdoor semen marihuany oproti indoor?

  • Pěstování outdoor semen marihuany má mnoho výhod oproti indoor pěstování. Mezi nejvýznamnější patří například nižší náklady na energii a vybavení, lepší kvalita a aroma výsledného produktu, a také menší nároky na péči.

  • Outdoor pěstování také umožňuje větší možnost volby pro pěstitelské podmínky a genetiku semen. Rostliny mají také přístup ke slunečnímu světlu, což může vést k vyššímu obsahu terpenů a silnějšímu účinku. Výsledky pěstování outdoor semen marihuany jsou také více přirozené a autentické.

Jak vybrat správný druh semen marihuany?

  • Různé typy outdoor semen marihuany zahrnují feminizovaná semena, automatická semena, sativa, indica a hybridy. Feminizovaná semena poskytují větší produkci samičích rostlin a vyšší výnos, zatímco automatická semena kvetou nezávisle na délce světelného cyklu. Sativa a indica jsou dvě nejznámější druhy konopí s různými vlastnostmi a účinky. Hybrida nabízejí kombinaci účinků. K vybrání správného druhu semen je důležité zvážit klimatické podmínky, pěstitelské prostředí a požadované účinky.

Co je potřeba vědět o genetice outdoor semen konopí?

  • Genetika outdoor semen marihuany je klíčovým faktorem pro výběr správného druhu. Genetické vlastnosti ovlivňují růstový vzor, produkci pryskyřice, výšku rostliny, odolnost vůči škůdcům a chorobám a celkové účinky. Výběr správného druhu genetiky může pomoci minimalizovat riziko selhání sklizně a zvýšit výnos. Mezi nejpopulárnější genetiky outdoor semen marihuany patří Skunk, Haze, Cheese, AK-47, Northern Lights a mnoho dalších. Při výběru semen je důležité zvážit požadované vlastnosti a podmínky pěstování.

Legalita a pěstování konopí?

Upozorňujeme, že uvedené informace o pěstování konopí jsou pouze informativní a platí pouze pro konopí, které splňuje aktuální právní limity. V souladu s platnou legislativou České republiky je pěstování konopí s obsahem THC nad 1 % zcela zakázáno. Prodejce nenese odpovědnost za neodbornou manipulaci a kultivaci. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě ve Vaší zemi. Nabízíme také semenový sortiment s obsahem CBD, které splňují současné právní limity pro pěstování v ČR. Pěstujte legálně a zodpovědně.

Oblíbené strainy :

Seed banky : 

Milí zákaznici, upozorňujeme, že všechna semena marihuany s obsahem THC nad 1% mají podle platných zákonů ČR omezené použití. Náš e-shop Svět semínek prodává semena konopí pouze pro sběratelské účely. Nedoporučujeme výsev ani pěstování rostlin konopí s obsahem nad 1% THC, a proto neneseme žádnou zodpovědnost za neodbornou manipulaci.

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka