HHC Cartridge 1ml Blueberry Haze MAX 90% HHC

Kód: 1542
Akce Výprodej
3 hodnocení
599 Kč –58 %
HHC Cartridge 1ml Blueberry Haze MAX 90% HHC
599 Kč –58 % 249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Vysoce kvalitní HHC Cartridge CCELL s obsahem 1ml se závitem 510. HHC Cartridge májí složení z prémiového HHC destilátu až 90% HHC.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka

Detailní popis produktu

Představujeme vám novinku v naší nabídce - HHC cartridge 1ml Blueberry Haze MAX 90% HHC s 510 závitem od značky CCELL. Tento vysoce kvalitní kartuš je navržen tak, aby poskytoval jedinečný zážitek s vysokým obsahem HHC a neodolatelným aromatickým profilem borůvek.

HHC cartridge 1ml Blueberry Haze je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují maximální výkon a dlouhou životnost. Díky pokročilému designu značky CCELL je tento produkt dokonale kompatibilní se všemi zařízeními s 510 závitem.

Detailní informace HHC Cartridge Blueberry Haze MAX:

Obsah HHC: 90%
Obsah 9(R)HHC: <72%
Obsah THC: <0,9%
Objem: 1ml
Terpenový profil: Blueberry Haze MAX

S obsahem HHC dosahujícím úctyhodných 90% se jedná o jednu z nejkvalitnějších kartuší na trhu. HHC, neboli hexahydrokannabinol, je inovativní sloučenina, která poskytuje zcela nové a intenzivní vlastnosti. Blueberry Haze má borůvkové aroma, která zanechává osvěžující a ovocnou stopu.

Naše HHC cartridge 1ml Blueberry Haze MAX 90% HHC s 510 závitem je navržena tak, aby vyhovovala všem potřebám a očekáváním vapovací komunity. S vysokým obsahem HHC, skvělým aroma profilem a kompatibilitou s různými zařízeními je to neodolatelná volba pro ty, kteří hledají to nejlepší.

Nebuďte pozadu a vyzkoušejte naši HHC cartridge 1ml Blueberry Haze MAX 90% HHC s 510 závitem od značky CCELL!

Produkty v souladu se zákonem §167/1998. Určené k účelům průmyslovým, laboratorním a technických. Určeno k dalšímu zpracování. Nikoliv k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let!

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
HHC: 90%
Kanabinoidy: HHC
Obsah Terpenů: 5%
Terpenová řada: MAX
Terpenový profil: Blueberry Haze
Typ Cartridge: TH2 EVO - Ceramic
Značka Cartridge: CCELL