HHC Liquid 10ml - Orange Pineapple

Kód: 97/46
Akce Novinka Výprodej
21 hodnocení
Značka: CanaPuff
499 Kč –40 %
606 product display 1
499 Kč –40 % 299 Kč
Vyprodáno

Orange Pineapple HHC e-liquid s obsahem 1500mg HHC dostupný ve více přichutích je favoritem a zároveň zajímavou novinkou

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka

Detailní popis produktu

HHC E-liquid obsahuje hexahydrokanabinol (HHC), což je alternativou k Delta 8 a Delta 9 THC. Na rozdíl od Delta 8 a Delta 9 THC je HHC legální ve všech zemích Evropské Unie. HHC má velmi podobné účinky jako Delta 9 THC a stává se tak novým kanabinoidem, který je velmi oblíbený

HHC Liquid 1500mg je vyroben z několika hlavních složek, jako jsou propylenglykol (PG), glycerin (VG), polyethylenglykol (PEG), koncentrát HHC destilát, terpeny a přírodní aroma. Tyto složky jsou pečlivě vybírány a míchány tak, aby poskytovaly vynikající aroma.

Složení produktu : 

Obsah kanabionidů : 1500 mg
Obsah THC : méně než 0,3% 
Objem : 10ml

O HHC liquidu Orange Pineapple ?

 • E-liquid Orange Pineapple je tekutina určená pro použití v elektronických cigaretách. Jedná se o směs příchutí pomeranče a ananasu, která poskytuje osvěžující chuť a aroma. E-liquid Orange Pineapple je k dostání v různých koncentracích nikotinu a bez nikotinu.
 • Výroba HHC e-liquidů zahrnuje smíchání několika složek, jako jsou propylenglykol (PG), glycerin (VG), aroma a případně nikotin. Tyto složky jsou pečlivě vybírány a míchány tak, aby poskytovaly optimální chuť, aroma a vape clouds.

Detailní informace :

 • podpora spánku
 • zvýšená chuť k jídlu
 • zmírňuje nevolnost
 • zmírňuje úzkost
 • snižuje zánět 

Co to znamená Orange pineapple ?

 • HHC Orange Pineapple je anglický výraz pro ovoce, které v češtině známe jako pomeranč a ananas.
 • Směs příchutí pomeranče a ananasu se využívá v různých výrobcích, včetně potravin, nápojů a HHC e-liquidů pro elektronické cigarety.
 • Kombinace těchto dvou ovoce poskytuje osvěžující a lahodnou chuť a aroma.
 • E-liquid s příchutí Orange Pineapple tak nabízí svým uživatelům jedinečný zážitek při vapování.

E-liquidy s příchutěmi mohou obsahovat různé chemické látky, které mohou mít vedlejší účinky na zdraví. Z tohoto důvodu je důležité být opatrný a používat e-liquidy pouze v souladu s doporučeními výrobců a zdravotnických odborníků. Je také důležité si uvědomit, že používání elektronických cigaret může mít vliv na zdraví a může zvyšovat riziko vzniku některých zdravotních problémů.

Varování

Produkty v souladu se zákonem §167/1998. Určené k účelům průmyslovým, zahradnických a technických. Určeno k dalšímu zpracování. Nikoliv k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let

CanaPuff je jeden s předních výrobců a našich dodavatelů pro řadu CBD a HHC produktů. Jedná se o Českého dodavatele s bohatým sortimentem HHC vape, HHC jednorázovek, HHC cartridge, HHC gummies, HHC e-liquidů, HHC olejů a dalších.