HHC-P Liquid 10ml - Marionberry kush

Kód: 97/157
Novinka
6 hodnocení
Značka: CanaPuff
699 Kč –35 %
HHC-P Malina
699 Kč –35 % 449 Kč
Vyprodáno

HHC-P e-liquid Marionberry kush s obsahem 1500mg HHC-P dostupný i ve více přichutí. Tento HHC-P e-liquid obsahuje 10ml náplň s aroma Maliny.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka

Detailní popis produktu

HHC-P E-Liquid s obsahem hexahydrocannabinolu (HHC-P) představuje legální alternativu k Delta 8 a Delta 9 v zemích Evropské unie. Jeho účinky jsou velmi podobné Delta 9, což ho činí novým a oblíbeným kanabidiolem. HHC+P Liquid 1500mg je vyroben z přírodních složek, včetně VG, PG, PEG, destilátu HHC-P, terpenů a přírodních aromat.

Co je to HHC+P?

HHC+P tekutina představuje nový produkt spojující HHC (syntetický kanabinoid) a P (extrakt z průmyslového konopí). HHC má strukturální podobnost s THC, avšak jeho účinky mohou být odlišné. Kombinace s extraktem z průmyslového konopí přináší do zážitku další kanabinoidy a terpeny, což zvyšuje jeho komplexnost. Navržena je pro užívání v elektronických cigaretách nebo vaporizérech.

Varování
Produkty v souladu se zákonem §167/1998. Určené k účelům průmyslovým, zahradnických a technických. Určeno k dalšímu zpracování. Nikoliv k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%
Obsah HHC+P: 1500mg
Aroma: Malina
Diskrétní design: Ano
VG/PG: 50/50
Objem lahvičky: 10ml

CanaPuff je jeden s předních výrobců a našich dodavatelů pro řadu CBD a HHC produktů. Jedná se o Českého dodavatele s bohatým sortimentem HHC vape, HHC jednorázovek, HHC cartridge, HHC gummies, HHC e-liquidů, HHC olejů a dalších.