HHC-P Liquid 10ml - Slurricane

Kód: 97/159
Novinka
3 hodnocení
Značka: CanaPuff
699 Kč –35 %
HHC-P Liquid
699 Kč –35 % 449 Kč
Vyprodáno

Slurricane e-liquid HHC-P s obsahem 1500mg HHC-P dostupný i ve více variantách. Tento HHC-P e-liquid obsahuje 10ml náplň v příchuti Slurricane.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka

Detailní popis produktu

Tekutina Slurricane s obsahem hexahydrocannabinolu (HHC-P) otevírá legální cestu v zemích Evropské unie jako alternativa k Delta 8 a Delta 9. S účinky podobnými Delta 9 si získává popularitu jako inovativní kanabidiol. Slurricane HHC-P Liquid s 1500mg je pečlivě vyroben z přírodních ingrediencí, včetně VG, PG, PEG, destilátu HHC-P, terpenů a autentických aromat.

Co je to HHC+P?

Slurricane HHC-P Liquid představuje inovativní kombinaci HHC (syntetický kanabinoid) a P (extrakt z průmyslového konopí), poskytující originální zážitek. HHC má podobnost s THC, avšak jeho účinky jsou jedinečné. S přidáním extraktu z průmyslového konopí získává tekutina další kanabinoidy a terpeny, což zvyšuje její komplexitu. Je ideální pro užití v elektronických cigaretách nebo vaporizérech.

Upozornění
Výrobky jsou v souladu s předpisy uvedenými v §167/1998. Jsou určeny pro průmyslové, zahradnické a technické účely, s důrazem na následné zpracování, nikoli však k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému snižování hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%
Obsah HHC+P: 1500mg
Aroma: Slurricane
Diskrétní design: Ano
VG/PG: 50/50
Objem lahvičky: 10ml

CanaPuff je jeden s předních výrobců a našich dodavatelů pro řadu CBD a HHC produktů. Jedná se o Českého dodavatele s bohatým sortimentem HHC vape, HHC jednorázovek, HHC cartridge, HHC gummies, HHC e-liquidů, HHC olejů a dalších.