Kratom extrakt originál 95% - tekuté kapky 10ml

Kód: 2018
Novinka
1 hodnocení
799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Tekutý extrakt Kratomu originál ve velikosti 10 ml je vyroben až z 95% práškového extraktu Kratomu (95% mitragyninu). Jedná se o výjimečnou čistotu, která nemá konkurenci.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka

Detailní popis produktu

Kapky Kratomu obsahují 75 mg mitragyninu/ml, celkově 750 mg. To je až 7,5x více než klasický prášek Kratomu! Vedlejší látky jsou propylene glycol, stévie, aroma originál. 10 kapek = cca 3g prášku. Sběratelský předmět, vhodné i na aromaterapii.

Co je Kratom extrakt?

Kratom extrakt je koncentrovaná forma Kratomu, která je získána zpracováním listů Mitragyna speciosa. Extrakty Kratomu jsou často vyráběny pomocí různých extrakčních metod, jako je extrakce rozpouštědly, extrakce v teplém roztoku nebo extrakce za použití tlaku a tepla. Tento proces extrakce zahrnuje odstranění účinných látek z listů a jejich koncentraci do tekutého stavu.

Extrakt Kratomu je obvykle silnější než tradiční sušené listy a může poskytovat intenzivnější účinky. Při použití této formy lze očekávat maximální euforii, zlepšení nálady, lepší soustředěnost, motivaci k práci, učení nebo cvičení.

Na co je dobrý extrakt z Kratomu? 

Tekutý extrakt z Kratomu se používá pro stejné účely jako Kratom prášek, ale může poskytnout intenzivnější a rychlejší účinky díky své koncentrované formě.

  • Rychlejší účinky
  • Silnější účinky
  • Snadné použití
  • Lepší variabilita způsobů použití
  • Přesnější dávkování

Jaké je ideální dávkování tekutého Kratom extraktu?

Extrakt z Kratomu má mnoho využití, ale je důležité zmínit, že jeho užívání v ČR není povoleno a produkt proto prodáváme jen jako sběratelský předmět.

Dávkování tekutého extraktu Kratomu se může lišit v závislosti na individuálních potřebách, tolerance a citlivosti každého jednotlivce, protože může být mnohem koncentrovanější než běžné sušené listy Kratomu.  Je důležité začít s nižší dávkou a postupně zvyšovat podle potřeby.

Obecně platí a uvádí se, že pro začátečníky je doporučeno začít s dávkou kolem 0,5 až 1 ml tekutého extraktu. Při nepocítění žádných účinků lze dávku postupně zvyšovat v intervalu asi o 0,5 ml až do dosažení požadovaných efektů. Je důležité nezvyšovat dávku příliš rychle, aby se minimalizovalo riziko nepříznivých účinků.


 K dispozici máme ke stažení i certifikát o analýze. Na vyžádání poskytujeme i další možné laboratorní testy a certifikáty. V případě potřeby veškeré informace na vyžádání doposíláme. Děkujeme za pochopení.
 
*Upozornění: Podle legislativy v ČR není Kratom schválen jako potravina nebo doplněk stravy. Jedná se pouze o sběratelský předmět, který není určen ke konzumaci. Uvedené informace mají za cíl zvýšit povědomí o potenciálních výhodách používání Kratomu, nikoliv k nabádání užívání.
 
*Na SK neodesíláme: Bohužel musíme naše slovenské zákazníky informovat, že z důvodu legislativních omezení aktuálně nemůžeme Kratom a produkty z něj zasílat na Slovensko. Velmi se omlouváme za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kratom Extrakt
Kratom: 95%
Obsah Kratomu / 1ml: 75 mg
Forma: kapky
Aroma: Originál
Kvalita: Premium
Odrůda: Mitragyna speciosa
Laboratorní testy a certifikát: Ano