THC+P Liquid 10ml - Tigers Blood

Kód: 97/161
Novinka
1 hodnocení
Značka: CanaPuff
699 Kč –22 %
THCP Tigers Blod
699 Kč –22 % 539 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Jedinečný zážitek s naším THC-P Liquid 10ml - Tigers Blood. Zaručená kvalita, autentická chuť a intenzivní účinky v jednom produktu. Vyzkoušejte nový rozměr s naším syntetickým kanabinoidem THC-P.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka

Detailní popis produktu

Naším posledním přídavkem do sortimentu je THC-P Liquid 10ml - Tigers Blood, kde kvalita a chuť jdou ruku v ruce s intenzivními účinky syntetického kanabinoidu THC-P. Tento tekutý koncentrát byl pečlivě vyroben s ohledem na maximální bezpečnost a autentický zážitek pro naše zákazníky.

Tigers Blood aroma přidává do zážitku další vrstvu složitosti, zatímco 10 ml balení zajišťuje praktičnost a přenosnost. Pro ty, kteří hledají nové a vzrušující možnosti v oblasti kanabinoidů, je náš THC-P Liquid nejlepší volbou.

Každá kapka našeho produktu přináší potěšení a přispívá k jedinečnému zážitku. Bez obav, s naším produktům Tigers Blood THC-P Liquid jdete na výlet do nového rozměru syntetických kanabinoidů s důrazem na kvalitu a chuť.

Co je to THC-P?

THC-P je zkrácený název pro tetrahydrocannabinol propyl (Δ9-THCP), jednu z mnoha modifikací tetrahydrocannabinolu (THC), který je klíčovou látkou nacházející se v konopí. Jde o syntetický kanabinoid vytvářený v laboratorních podmínkách, a není tedy přirozeně obsažen v konopné rostlině.

Varování
Produkty v souladu se zákonem §167/1998. Určené k účelům průmyslovým, zahradnických a technických. Určeno k dalšímu zpracování. Nikoliv k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: THC-P Liquid
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC+P: 1500mg
Aroma: Tigers Blood
Diskrétní design: Ano
VG/PG: 50/50
Objem lahvičky: 10ml

CanaPuff je jeden s předních výrobců a našich dodavatelů pro řadu CBD a HHC produktů. Jedná se o Českého dodavatele s bohatým sortimentem HHC vape, HHC jednorázovek, HHC cartridge, HHC gummies, HHC e-liquidů, HHC olejů a dalších.