THC-PO Joint

THC-PO pre-rolls jsou konopné květy rolované v malém množství (1-2g). Jsou bohaté na CBD a mají velmi nízkou hladinu THC (méně než 0,6%), díky čemuž jsou legální v evropských zemích. CBD květy jsou obohaceny o THCPO. Jointy patří mezi nejjednodušší typy konopných produktů a nevyžadují žádné další potřebné vybavení.

1 položek celkem
THCP-O joint
Novinka Tip
199 Kč –20 %
159 Kč

THCPO brko s obsahem 20% plné čerstvosti a příjemného aroma baleno v plastových tubách. 

97/193

Co to je THCPO Pre-rolled joint?

THCP-O je jednou z mnoha aktivních složek nalezenou v konopíTHC-PO joint je předrolovaný hotový produkt naplněný směsí sušeného konopí z CBD. Pre-rolled joint označuje cigaretu s obsahem konopí, která byla předem srolována a je ihned připravená k užití.

THCP-O joint a účinky?

THCP-O (Δ⁹-tetrahydrocannabiforol-O-acetát) je jeden z mnoha derivátů THC (Δ⁹-tetrahydrokanabinolu), který je aktivní složkou konopí. THCP-O má podobné účinky jako THC, ale je známo, že je mnohem silnější až 30krát než THC.

Je důležité si uvědomit, že účinky užívání THCP-O mohou být velmi silné a mohou se lišit od účinků THC, které jsou lidem obvykle známy. Dávkování a účinky se mohou lišit v závislosti na individuální citlivosti a toleranci. Navíc je THCP-O v některých jurisdikcích považován za látku kontrolovanou, a proto jeho užívání může být protizákonné nebo regulováno.

Je povoleno kouření marihuany nebo THC-PO? 

Právní aspekt legalizace kouření marihuany se liší podle jednotlivých zemí a států, kde se nacházíte. Konopí a jeho produkty, včetně THC, podléhají v mnoha zemích po celém světě přísné regulaci jako kontrolované látky, a držení a užívání může být v souladu s místními zákony zakázáno.

Přesto v některých zemích a státech, jako je Kanada, Uruguay a určité státy USA, byla schválena rekreační nebo lékařská konzumace konopí a jeho derivátů. Tyto jurisdikce obvykle stanovují specifické zákony a omezení, včetně minimálního věku, maximálního množství povoleného konopí a určení míst, kde je užívání povoleno. Proto je důležité informovat se o právním postavení konopí a jeho derivátů ve vaší oblasti a dodržovat platné právní předpisy.

Je THCP-O nebo marihuana legální v České Republice? 

V České republice je konopí (semena marihuany) a jeho složky, včetně THC, regulovány zákony o kontrolovaných látkách. Konopí je klasifikováno jako zakázaná látka, a držení, pěstování, výroba, dovoz, vývoz a prodej jsou obecně protiprávní bez odpovídajícího povolení nebo oprávnění, především pokud obsahují THC nad 1%.

Informace zveřejněné na této webové stránce nesouvisejí s našimi produkty a nebyly vyhodnoceny ani potvrzeny oficiálními orgány. Přes veškerou péči nelze převzít žádnou záruku a ručení za správnost a úplnost!

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka