HHC-P Liquid 10ml - Blueberry Diesel

Kód: 97/156
Novinka
4 hodnocení
Značka: CanaPuff
699 Kč –35 %
HHC-P Blueberry diesel liquid
699 Kč –35 % 449 Kč
Vyprodáno

HHC-P e-liquid s obsahem 1500mg HHC-P dostupný ve více přichutí. Tento HHC-P liquid obsahuje 10ml náplň s aroma Borůvky.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka

Detailní popis produktu

HHC-P E-Liquid s obsahem hexahydrocannabinol HHC-P je alternativou k Delta 8 a Delta 9, který je legální ve všech zemích Evropské Unie. Má velmi podobné účinky jako Delta 9 a tím se stává novým kanabidiolem. který je velice oblíbeným. HHC+P Liquid 1500mg je vyroben z hlavních složek, mezi které patří VG, PG, PEG, koncentrát HHC-P destilát, terpeny a přírodní aroma.

O HHC-P liquidu Blueberry Diesel? 

  • Blueberry Diesel Liquid představuje tekutinu určenou pro elektronické cigarety nebo vaporizéry, vytvořenou s extraktem ze konopí odrůdy Blueberry Diesel.
  • Tento extrakt je získáván z květů a listů konopí s využitím extrakčních metod, jako je například CO2 extrakce.
  • Odrůda Blueberry Diesel je hybridní, kombinující vyvážený podíl sativy a indicy.
  • Tato odrůda konopí má charakteristické aroma po ovoci a borůvkách.
  • Jeho složení zahrnuje terpeny a kanabinoidy.
Co je to HHC+P?

HHC+P liquid je tekutina obsahující kombinaci HHC (syntetický kanabinoid) a P (průmyslový konopný extrakt). HHC je strukturálně podobný THC, ale může mít odlišné účinky. Přidání průmyslového konopného extraktu přináší další kanabinoidy a terpeny, což obohacuje zážitek. Je určen pro použití v elektronických cigaretách nebo vaporizérech.

Varování
Produkty v souladu se zákonem §167/1998. Určené k účelům průmyslovým, zahradnických a technických. Určeno k dalšímu zpracování. Nikoliv k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%
Obsah HHC+P: 1500mg
Aroma: Borůvka
Diskrétní design: Ano
VG/PG: 50/50
Objem lahvičky: 10ml

CanaPuff je jeden s předních výrobců a našich dodavatelů pro řadu CBD a HHC produktů. Jedná se o Českého dodavatele s bohatým sortimentem HHC vape, HHC jednorázovek, HHC cartridge, HHC gummies, HHC e-liquidů, HHC olejů a dalších.