HHC květy

📢 PRODEJ UKONČEN.

Hexahydrocannabinol, nebo zkráceně HHC, je přirozeně se vyskytující kanabinoid z rostliny konopí, kterou poprvé objevil v roce 1940 americký chemik Roger Adams. Je to vlastně derivát THC, tedy chemická sloučenina, která vzniká z jiných sloučenin. THC a HHC tedy mají podobnou strukturu, ale různé účinky.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Do března 2024 byl prodej HHC legální. Aktuálně je HHC v ČR nelegální, jak na prodej, tak na konzumaci. Proto již produkty s HHC nenabízíme a veškeré tématické textace slouží pouze pro informovanost.

Jak se vyrábí HHC květy?

  • HHC je polosyntetický, protože ačkoli se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí, jeho množství je tak malé, že pro účinnou extrakci musí být také vyroben synteticky. V podstatě lze většinu kanabinoidů přeměnit na jiný kanabinoid změnou chemické struktury. Z tohoto důvodu je většina syntetických HHC extrahována z květů CBD a poté přeměněna na HHC
  • V syntetické výrobě však mohou být velké rozdíly v kvalitě. Často mohou zůstat zbytky kovů, jako je nikl a palladium. Proto musí být vysoce kvalitní produkty HHC podrobeny komplexním analýzám a kontrolám, aby splňovaly ty nejvyšší standardy. Pro konečné získání květin se používají legální květiny CBD, které jsou potaženy destilátem HHC

Definice HHC květů

  • HHC květy jsou konopné květy s vysokým obsahem HHC, což je zkratka pro hexahydrokanabinol. HHC je kanabinoid, který je přirozeně obsažen v rostlinách konopí a má podobné účinky jako THC, ale bez psychoaktivních účinků. HHC květy jsou získávány z rostlin konopí s vysokým obsahem HHC a jsou legální v některých zemích.

Jak se HHC květy vyrábějí

  • HHC květy se vyrábějí z rostlin konopí s vysokým obsahem HHC. Po sklizni jsou květy sušeny a poté podrobeny procesu extrakce, který získává HHC z rostlinného materiálu. Poté jsou HHC extrakty přidány do květů, aby se dosáhlo vysokého obsahu HHC. Kromě toho mohou být do květů přidávány také další kanabinoidy a terpeny, aby se zlepšila účinnost a chuť HHC květů. 
  • HHC květy lze použít různými způsoby, v závislosti na preferencích uživatele. HHC květy lze kouřit v tradičních jointech, vaporizérech nebo lze použít jako náplň do e-cigaret. Další možností je přidání HHC květů do jídla nebo nápojů, což umožňuje pomalé uvolňování účinných látek. 

Legálnost HHC květů

  • Legálnost HHC květů se liší v závislosti na zemi a může být ovlivněna různými faktory, jako je například obsah THC. V některých zemích jsou HHC květy legální, pokud obsahují méně než 1% THC. V jiných zemích jsou HHC květy zakázány úplně. Je důležité ověřit si legálnost HHC květů v dané zemi. V ČR je HHC zakázáno.

Kde koupit HHC květy

  • HHC květy byly k dispozici v mnoha online obchodech, a také v některých kamenných prodejnách specializujících se na konopí. Mějte na paměti, že nelegální prodej HHC květů může být spojen s rizikem nekvalitních a nebezpečných produktů.
  • Na našem e-shopu www.svetseminek.cz již nelze zakoupit HHC květy levně a v prvotřídní kvalitě na které jsme si zakládali.
  • Květy jsme prodávali v balení 1g, 2g, 3g, 5g, 7g, 10g, 50g, 100g a při větším odběru nás bylo možné kontaktovat skrze větší odběr, kde jsme byli schopni vyjednat lepší podmínky. Nejsilnější HHC květy u nás byly k naleznutí v 40% HHC. Nyní už tyto produkty nenabízíme.
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka