HHC liquid

E-liquid tekutiny nabízejí snadný, méně škodlivý a pohodlný způsob silných extraktů. HHC Liquid neobsahuje nikotin ani psychoaktivní THC. Inhalace navozuje mírnou euforii či psychickou pohodu a pomáhá udržovat harmonii v celém těle. Všechny produkty jsou legální, bezpečné a pravidelně testovány v laboratoři.

5 položek celkem
609 1 product display 2
Novinka
439 Kč –9 %
399 Kč

HHC e-liquid s obsahem 1500mg HHC dostupný ve více přichutí. Tento HHC liquid obsahuje 10ml náplň s aromatem Blueberry Diesel

Kód: 97/44
HHC Liquid
Novinka
439 Kč –9 %
399 Kč

HHC Marionberry Kush je e-liquid s obsahem HHC 1500mg dostupný ve více variantách. Objem HHC e-liquidu je 10ml

Kód: 97/45
606 product display 1
Novinka
439 Kč –9 %
399 Kč

Orange Pineapple HHC e-liquid s obsahem 1500mg HHC dostupný ve více přichutích je favoritem a zároveň zajímavou novinkou

Kód: 97/46
Sour mango HHC liquid
Novinka
439 Kč –9 %
399 Kč

Sour Mango HHC e-liquid s obsahem 1500mg HHC dostupný ve více variantách.

Kód: 97/47
3eacd1b8 0265 4aed 939c de1c28ae9cd0
Akce Tip
1 756 Kč –14 %
1 499 Kč

Výhodný set s dodatečnou slevou 10%! HHC e-liquidy s obsahem 1500mg HHC dostupné ve všech 4 příchutích. Tyto HHC liquidy obsahují 10ml náplň

Kód: 97/90

Hexahydrokanabinol ( HHC ) liquid (HHK) je látka, která patří mezi kanabinoidy a je podobná chemické struktuře THC (delta-9-tetrahydrokanabinol). HHC liquid se vyrábí z extraktu z konopí a má nízkou koncentraci THC, což z něj dělá legální alternativu k marihuaně.

Jsou kapaliny HHC legální?

 • Ano! HHC je již nějakou dobu legálně dostupný jako doplněk stravy. Zatímco HHC konopí vypadá stejně jako "běžná" rostlina konopí, obsahuje mnohem méně THC sloučeniny. Většinu času má HHC méně než 0,2 % THC, což zajišťuje, že rostlina není zakázána. Proto je HHC e-liquid také zcela legální a pokud je vám více než 18 let, můžete si jej bez problémů koupit a vlastnit.

Jak lze vapovat e-liquid tekutinu?

 • Stejně jako byste vapovali jakoukoliv jinou tekutinu. Například ve formě HHC Cartridge

Česká kvalita e-liquidu ?

 • Ať už jste zkušený vaper nebo si to jen chcete vyzkoušet, naším cílem je přinést vám nejkvalitnější požitek z HHC e-liquid. Proto jsou všechny naše ingredience čistě přírodní a naše terpeny jsou čistě rostlinného původu. Úzce spolupracujeme s našimi licencovanými dodavateli a máme je neustále pod kontrolou. Všechny komponenty jsou pečlivě sestaveny a testovány.

Uchovávání a skladování

 • Když je HHC E-Liquid nepřetržitě vystavován světlu a teplu, koncentrace HHC klesá. Pokud tekutinu HHC skladujete nesprávně, může ztratit 15% až 20% svých účinných látek za 30 dní. Testy jasně ukazují, že ztráta účinných látek je minimální, když je HHC Liquid skladován při teplotě 4°C po dobu 30 dnů. Podobně dobrých výsledků bylo dosaženo, když byla kapalina HHC skladována při teplotě místnosti mimo dosah světla. Stručně řečeno: skladujte v chladu nebo mimo světlo. Lepší obojí – samozřejmě vždy mimo dosah dětí.

Vlastnosti:

 • HHC liquid je bezbarvá a bez chuti kapalina.
 • Je rozpustná ve vodě a alkoholu.
 • HHC e-liquid obsahuje malé množství THC, což znamená, že nemá psychoaktivní účinky THC.

Použití:

 • HHC liquid se používá jako přísada do potravin, nápojů a kosmetických výrobků kvůli svým léčebným účinkům.
 • Může být také použita v e-cigaretách jako alternativa k marihuaně a tabáku.
Léčebné účinky:
 • HHC liquid má léčebné účinky při bolestech a zánětech.
 • Je účinná při léčbě úzkosti, stresu a deprese.
 • Má protizánětlivé a antioxidační účinky.

Je třeba poznamenat, že HHC není lék a nebyl schválen k léčbě žádného onemocnění. Jeho účinky na lidské zdraví jsou stále zkoumány a vědecké důkazy jsou omezené. Pokud máte zájem o použití HHC pro léčebné účely, je nezbytné konzultovat s lékařem.

Informace zveřejněné na této webové stránce o HHC nesouvisejí s našimi produkty a nebyly vyhodnoceny ani potvrzeny oficiálními orgány. Přes veškerou péči nelze převzít žádnou záruku a ručení za správnost a úplnost!

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka