HHC liquid

📢 PRODEJ UKONČEN.

E-liquid tekutiny nabízejí snadný, méně škodlivý a pohodlný způsob silných extraktů. HHC Liquid neobsahuje nikotin ani psychoaktivní THC. Inhalace navozuje mírnou euforii či psychickou pohodu a pomáhá udržovat harmonii v celém těle. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Do března 2024 byl prodej HHC legální. Aktuálně je HHC v ČR nelegální, jak na prodej, tak na konzumaci. Proto již produkty s HHC nenabízíme a veškeré tématické textace slouží pouze pro informovanost.

Hexahydrokanabinol (HHC) liquid (HHK) je látka, která patří mezi kanabinoidy a je podobná chemické struktuře THC (delta-9-tetrahydrokanabinol). HHC liquid se vyrábí z extraktu z konopí a má nízkou koncentraci THC, což z něj dělá legální alternativu k marihuaně.

Jsou kapaliny HHC legální?

 • Do března 2024 legální byly! HHC bylo nějakou dobu legálně dostupné. Zatímco HHC konopí vypadá stejně jako "běžná" rostlina konopí, obsahuje mnohem méně THC sloučeniny. Většinu času má HHC méně než 0,2 % THC, což zajišťuje, že rostlina není zakázána. Proto byl HHC e-liquid legální a pokud vám bylo více než 18 let, mohli jste si jej bez problémů koupit a vlastnit. Aktuálně tomu není možné, HHC již patří mezi nelegální látky.

Jak lze vapovat e-liquid tekutinu?

 • Stejně jako byste vapovali jakoukoliv jinou tekutinu. Například ve formě HHC Cartridge

Česká kvalita e-liquidu?

 • Ať už jste zkušený vaper nebo si to jen chcete vyzkoušet, naším cílem bylo přinést vám nejkvalitnější požitek z HHC e-liquidů. Úzce jsme spolupracovali s našimi licencovanými dodavateli a měli jsme produkty neustále pod kontrolou. Všechny komponenty byly pečlivě sestaveny a testovány.

Uchovávání a skladování

 • Když je HHC E-Liquid nepřetržitě vystavován světlu a teplu, koncentrace HHC klesá. Pokud tekutinu HHC skladujete nesprávně, může ztratit 15% až 20% svých účinných látek za 30 dní. Testy jasně ukazují, že ztráta účinných látek je minimální, když je HHC Liquid skladován při teplotě 4°C po dobu 30 dnů. Podobně dobrých výsledků bylo dosaženo, když byla kapalina HHC skladována při teplotě místnosti mimo dosah světla. Stručně řečeno: skladujte v chladu nebo mimo světlo. Lepší obojí – samozřejmě vždy mimo dosah dětí.

Vlastnosti:

 • HHC liquid je bezbarvá a bez chuti kapalina.
 • Je rozpustná ve vodě a alkoholu.
 • HHC e-liquid obsahuje malé množství THC, což znamená, že nemá psychoaktivní účinky THC.

Použití:

 • HHC liquid se používá jako přísada do potravin, nápojů a kosmetických výrobků kvůli svým léčebným účinkům.
 • Může být také použita v e-cigaretách jako alternativa k marihuaně a tabáku.
Léčebné účinky:
 • HHC liquid by mohl mít léčebné účinky při bolestech a zánětech, ale není podloženo.
 • Mohl by být účinný při léčbě úzkosti, stresu a deprese.
 • Možné protizánětlivé a antioxidační účinky.

Je třeba poznamenat, že HHC není lék a nebyl schválen k léčbě žádného onemocnění. Jeho účinky na lidské zdraví jsou stále zkoumány a vědecké důkazy jsou omezené. Pokud máte zájem o použití HHC pro léčebné účely, je nezbytné konzultovat s lékařem.

Informace zveřejněné na této webové stránce o HHC nesouvisejí s našimi produkty a nebyly vyhodnoceny ani potvrzeny oficiálními orgány. Přes veškerou péči nelze převzít žádnou záruku a ručení za správnost a úplnost! Prodej HHC již není legální, proto ho již nenabízíme.
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 2 000,- Kč
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
DISKRÉTNÍ DORUČENÍ
Bezpečný nákup a doprava
Garantujeme Kvalitu
GARANTUJEME KVALITU
Vždy ta nejčerstvější semínka